Poradnik użytkowników - Fotoceramika

+ 48 664-778-031
Strzegom
ul. Piłsudskiego 109
58-150 Strzegom
fotoceramika@int.pl
MENU
Przejdź do treści
PORADNIK UŻYTKOWNIKÓW


Dziś zaprosimy państwa do naszego artykułu w "Kurier Kamieniarski" w którym to bardzo ogólnie, opisujemy jak wygląda proces związany z produkcją zdjęć na porcelanie.
Ten artykuł skierowany jest głównie do osób które jeszcze nie miały styczności z fotoceramiką i zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej przygody w tej branży.
Aby przeczytać artykuł zapraszamy pod ten LINK
Wybór systemu do fotoceramiki


Każdego kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z fotoceramiką prosimy o to aby przed kupnem systemu do fotoceramiki sprawdził jakość produktów u każdego sprzedawcy na rynku. Ponieważ nie liczą się hasła i slogany reklamowe ( one nie zapewnią państwu klientów) tylko jakość która jest najważniejsza. Obecnie w Polsce liczą się tylko trzy firmy ( łącznie z naszą DigiStone) .

Najlepszym sposobem na podjęcie właściwej decyzji, jest wysłanie swoich fotografii/grafik do każdego sprzedawcy i poproszenie o wydrukowanie i wypalenie na porcelanie . Następnie porównanie wszystkich otrzymanych próbek. Na tym jednak nie koniec, przy odbiorze drukarki ale jeszcze przed zapłatą poproście o wydruk tych samych grafik z drukarki którą kupujecie, po to aby upewnić się że wydruki pochodzą z tej samej drukarki a nie z modelu dużo droższego lub nie zostały wydrukowane/wypalone dwukrotnie ( aby uzyskać bardziej intensywne kolory).
Nasza firma nie stosuje żadnych " sztuczek" , ponieważ produkty które sprzedajemy od wielu lat są niedoścignionym wzorem dla innych firm. Co jesteśmy w stanie udowodnić państwu poprzez wykonanie próbek do porównania z konkurencją.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Poza tym sami zajmujemy się wykonywaniem zdjęć na porcelanie i szkle, dlatego jesteśmy w stanie doradzić państwu odnośnie całego procesu.
Korzystając z naszego doświadczenia, potrafimy podsunąć  rozwiązania o których inni nie mają pojęcia.Wilgoć w pomieszczeniu w którym znajduje się drukarka ceramiczna.
Jako sprzedawcy i serwis drukarek laserowych z tonerami ceramicznymi zalecamy wilgotność powietrza od 30-50 %, rozpiętość jest duża jednak to są graniczne wartości. Tego lata zgłosiło się do nas już trzech nowych klientów którzy mieli problemy z wydrukami. Objawy to najczęściej ziarno na wydrukach, kolorowe plamy lub za mocne kolory/za grubo nałożony toner. Zdjęcia częściowo matowe po wypaleniu. Najczęściej nie jest to wina tonerów czy też awaria drukarki.
Wszystko to wynika z powodu nadmiernej wilgotności powietrza ( u jednego klienta wilgotność sięgała prawie 90%), aż dziw bierze że drukarka nadal drukowała.
Tonery i startery ceramiczne są bardzo wrażliwe na wilgoć.
Aby uniknąć kosztownych napraw prosimy o zaopatrzenie się w automatyczny pochłaniacz wilgoci z regulacją, najtańsze można dostać już za około 300,00 zł.
Natomiast miernik wilgotności powietrza można kupić już za kwotę około 15,00 zł z dostawą.
Nie są to duże koszty a mogą pozwolić państwu uniknąć problemów.
Materiały najlepszych światowych producentów BALTEA DC. oraz BSZ ITALY.
Pasja , zaangażowanie, dyspozycyjność, indywidualne podejście do klienta, to cechy które wyróżniają nas na tle innych.
DigiStone 2019
Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści