Produkty BALTEA - DigiStone fotoceramika-zaopatrzenie

Animated textheadlineswords

TWÓJ PARTNER W INTERESACHZAWSZE NA CZASTANIO I SOLIDNIEPROFESJONALNY SERWISODBIÓR I DOSTAWA DRUKAREK

Menu
Przejdź do treści
BALTEA D.C. dostarcza wszystkie materiały eksploatacyjne wysokiej jakości i inne akcesoria niezbędne w procesie fotoceramicznym: tonery ceramiczne, papier, lakier, ramy itp.

 TONERY

CERAMICZNE TONERY I DEWELOPERY
Toner ceramiczny do drukarek laserowych jest dostępny w 4 standardowych kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym i czarnym. Toner Magenta RED, został opracowany aby umożliwić uzyskanie zróżnicowanego zakresu chromatycznego, szczególnie w odcieniach czerwonych. Kolor czerwony jest intensywny i rzeczywiście czerwony po wydruku jak i również po wypaleniu. Tonery ceramiczne można wypalać od 580 ° C do 1200 ° C.
SPECJALNY PAPIER
Papier Decal i Trucal dostępny jest w różnych grubościach, w formatach: A4, A3, A3 + i SUPER A3 + (330x483 mm).
Papier Decal służy do zastosowania lakieru z topnikiem w sprayu po wydruku.
CALCOPRINT - produkt objęty patentem BALTEA D.C.
Papier CALCOPRINT nie wymaga lakierowania. Po wydrukowaniu kalkomanię nakłada się bezpośrednio na płytkę ceramiczną. Dostępny format: A3, A3 +, SUPER A3 + (330x483 mm).
LAKIER

Po wydrukowaniu obrazu na papierze Decal należy nałożyć warstwę lakieru. Różne rodzaje lakieru mogą być wybrane zgodnie z potrzebami klienta: lakier z kolodionem i topnikiem (do ceramiki lub szkła) lub tylko topnik do ceramiki. Lakier w płynie dostępny jest w słoikach o pojemności 1 litra i nakładany za pomocą ramy i rakla. Lakiery dostępne są również w butelkach spray, są praktyczne i łatwe w użyciu.

Nasze produkty przeszły testy toksykologiczne określone przez normy dotyczące bezpieczeństwa, dlatego etykiety zawierające zdania dotyczące ryzyka nie muszą być nakładane na opakowanie. Surowce, cykl produkcyjny, pakowanie, stosowanie i usuwanie zużytego produktu są dokładnie badane w laboratoriach badawczych Grupy.

Baltea Digital Ceramic, dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w drukowaniu cyfrowym, opracowała i dostrajała bardzo wysokiej jakości tonery, które wytrzymują ekstremalnie wysokie temperatury, a zatem nadaje się do stosowania we wszystkich tych zastosowaniach, które przewidują wypalanie.
SERWIS
Serwis drukarek , kalibracja/profilowanie drukarek i monitorów.
BALTEA D.C.
Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych światowego lidera w produkcji tonerów i akcesoriów do fotoceramiki
© DigiStone 2019
BSZ
Sprzedaż płytek ceramicznych i kryształów do zdjęć Włoskiego producenta BSZ.
Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści